Bielizna – internautki szaleją na jej widok!

Wszyscy niezależnie od płci domyślamy, się że warto postawić na praktykę oraz wygodę. Jednakże często chcemy przy okazji stawiamy na coś mniej oczywistego, lecz powodującego efekt „wow”. Według dużej ilości internautek nowoczesne staniki nadają się jak żadne inne.

Bielizna, o której nigdy nie było tak głośno

Wszelkie znane marki twierdzą że to nie biustonosz, a jego skąpe obramowanie. Jednak my jako klientki mamy swoje zdanie. Dobrze otacza piersi, a przy okazji podtrzymuje co ma podtrzymać zasłaniając to co trzeba. Prawdę mówiąc to idealnie wpasuje się na „upojną” noc niż na spacer czy codzienne użytkowanie.

Bielizna damska w wielu kolorach

Najpopularniejszym i zarazem najbardziej praktycznym kolorem jest czarny. Zdziwieni? Większość pewnie obstawiała czerwony. Duża liczba mężczyzn stwierdziła, że czerń jest również „sexy”. Nas to nie dziwi. Budzi pożądanie nie tylko na zdjęciach, ale i gorących klimatach sypialnych.

Dobra bielizna swoje kosztuje. Ceny wahają się od 150-200 zł. Jak można stwierdzić, nie jest to najtańszy stanik ale jak na markę ekskluzywnej bielizny jak najbardziej. Dosyć dużym plusem jest to, że może się podobać i wpływać na samopoczucie zarówno nasze jak i partnera.