Bluzy damskie – wiosna pełną parą!

Jak każda kobieta nie wyobrazić sobie szafy bez bluzy damskiej. Według mnie jest to jeden z najbardziej potrzebnych elementów garderoby, mimo że dla większości pań kojarzy się z błogim leniuchowaniem. Bluzy damskie z ZOiO kojarzą się ze sportowymi stylizacjami idealnymi na rower czy też siłownię. Tutaj chciałabym przełamać stereotypy i zaprezentować twierdzenie, iż są idealne na różne okazje.

Bluzy damskie sportowe i nie tylko.

Któż nie zna bluz sportowych? Chyba nie ma takiej osoby. Idealnie pasują na siłownię. Nie tylko pasują na rower, ale praktycznie do wszystkich aktywności . Dodatkowo jeżeli posiadają kaptur to chronią przed zmieniającymi się warunkami atmosferycznymi.

Bluzy damskie idealne na weekend

Jeżeli nie pasjonują Cię sporty to warto byś miała bluzę idealną na weekendowe wypady. W końcu wymagają one z reguły bardzo wygodnego stroju. Odpowiednia bluza idealnie wpasuje na ognisko oraz spacer po lesie. Na dzień dzisiejszy bardzo popularne są bluzy posiadające motyw kociaków, czy też bardzo kolorowych printów. Wielobarwne piórka pozwalają wyróżnić się z tłumu!

Bluzy damskie występują również w tak zwanej wersji glamour. Często zdobione są falbankami oraz kamieniami i frędzlami. Łącząc je z dobrze dopasowanymi rurkami stworzymy jedną z klasycznych ale modnych stylizacji. Jednakże nie warto się i tu ograniczać. Spodnie posiadające wyższy stan również będą świetnym wyborem!.