Ciuszki i ubrania, które będziemy nosić

Coraz częściej trendy królujące na wybiegach mody są dostępne dla zwykłego Kowalskiego, a raczej Kowalskiej. Trafiają one do sieciówek, z małym opóźnieniem, jednak nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Zdecydowanie wiemy już co będzie królowało na Polskich ulicach, jeżeli nie w tym roku to w następnym!

Skórzane elementy damskiej odzieży

Latem jak widzimy za oknem do łask wróciły spódniczki mini. Jesienią zdecydowanie ten trend powinien się utrzymać i na naszych ulicach zapanują skórzane czy też lateksowe ich modele. Bardzo ważne by brać pod uwagę również ciekawe kolory takie jak srebro oraz złoto. Powyższe zestawienie, można połączyć ze stylową elegancką koszula przez co stworzymy idealny look. Taka kolorystyka sprawdzi się idealnie na sylwestra. Także śmiało możesz pomyśleć o tym już teraz. Sklepy odzieżowe często mają w swojej ofercie wiele rodzajów spódnic, dlatego naprawdę warto mieć je na uwadze.

Saszetki – idealny dodatek

Malutkie saszetki, które umieszczone są na biodrowym pasku, również zyskują na popularności. Tym bardziej, że noszą je topowe gwiazdy oraz blogerki. Jakby nie patrzeć, saszetka tego typy to świetne miejsce do przechowywania drobiazgów takich jak pomadka, kluczyki do samochodu oraz portfel. Zdecydowanie będzie to hit tego roku i warto na niego zwrócić uwagę, gdyż nerki odejdą w zapomnienie.

Printy na odzieży i dodatkach

Wielkie szale, na których widać przeogromne duże napisy wylansowały na top too dom mody o nazwie Balenciaga. Gorący temat, który zaczął królować także w wielu popularnych sklepach sieciówkowych. Duże czcionki oraz printy będą królować nie tylko na dodatkach ale i odzieży.

Szarość to hit 2018 roku

Bluzy damskie w kolorze szarym wojują rynek, niezależnie czy są to bluzy rozpinane czy też wkładane przez głowę możemy spotkać je praktycznie wszędzie. Dodatkowo warto podkreślić, iż szary pasuje do gładkich t-shirtów oraz jeansów i spódnic. Zawsze mogą być alternatywą dla kobiet, które nie wiedza w co maja sie ubrać danego dnia.