Modne kurtki jesienne – przeglądamy hity 2017/18

Za oknem zauważamy bardzo duży spadek temperatury. Jest to jedna z oznak, że warto zaopatrzyć się w kurtki jesienne dostępne w zoio.pl. Sprawdź mały przewodnik odnośnie tego jak wybrać modną kurtę w takim sklepie internetowym.

Śmiało można stwierdzić, że sam początek jesieni jest okresem, który jest bardzo problematyczny pod względem modowym. Sami wiemy, że zmieniające się na okrągło warunki. Także nowy sezon to nowe stylizacje. Modne kurtki jesienne pozwolą byś czuła się ciepło oraz pięknie!

Pastelowe kurtki jesienne

Sezon jesienny to najczęściej skojarzenia z ciemnymi barwami. Utarł się taki stereotyp, że każda kobieta w tym okresie zakupuje ubrania koloru szarego, czarnego itp. Tej jesieni wyłam się ze stereotypów. Kupuj kurtki jesienne w kolorach żółci, błękitu. Na bank dodadzą one uroku w pochmurne dni, które również będą bardzo chłodne. Dodatkowo warto podkreślić, iż pastelowe kurtki możesz nosić z jeansami, a także legginsami.

Kurtki jesienne – bomberki

Bomberki to rodzaj kurtek jesiennych, których nie mogło zabraknąć i w tym sezonie. Niewątpliwie musiałaś zobaczyć tego rodzaju garderobę u młodych dziewczyn. Jest to rodzaj typowo sportowej kurtki, którą warto byś miała w szafie, gdyż podkreśli Twój sportowy look, a także wyeksponuje dobrze figurę. Ten sezon przynosi nam dużo klasycznych kolorów takich jak wszelkie granaty, czernie. Warto postawić także na oryginalne nadruki.

Kurki jesienne najlepiej odnajdują się w zestawieniu z jeansami, a także trampkami, jednakże nie musisz ograniczać się tylko do nich. Śmiało eksperymentuj i zakładaj do nich spódnice różnych długości oraz zamszowe buty takie jak czółenka.

Postaw również na sweterki, które wyglądają jak kurtki jesienne

Według ostatnich trendów mody sweterki są ciekawą alternatywą dla kurtek. Pamiętaj, ze odpowiednio dobrana do naszej figury kurka potrafi dodać nam stylu oraz pewności siebie. Podkreślaj nią swój styl oraz wszelkie codzienne stylizacje. Stwórz niepowtarzalne jesienno-zimowe stylizacje, które są modne i w ciągle wpasowują się w trend z wszystkimi kurtkami przejściowymi.