Pętelka, które posiada obuwie sportowe

Zapewne zastanawiałaś się już po co są w butach sportowych pętelki. Jeżeli nie wiesz to tu sprawdzisz jak wiele ma zastosowań owa pętelka, którą posiada wszelkie obuwie sportowe.

Mało kto zwraca na nią uwagę. Jednak jest to jeden z największych błędów. Można byłoby powiedzieć, że wiele ludzi sądzi, iż o obuwiu sportowym wie dużo, wręcz wszystko! W końcu kto by pomyślał, że jest to niezbyt skomplikowany wynalazlek. Wystarczyłoby je tylko i wyłącznie założyć oraz nosić. Ułatwiają one poruszanie się, a odpowiednio dobrane do naszej stylizacji odpowiednio podkreślą jej charakter oraz upiększą.

Obuwie sportowe i ich tajemnice?

Na dzień dzisiejszy jedną z większych niewiadomych jest pętelka, która posiada większość obuwia sportowego. Praktycznie można by powiedzieć, że każdy widzi ją, lecz mało kto rozumie po co ona w ogóle tam jest.

Maksymalnie zauważamy, że powyższa pętelka ma dwa zastosowania. Jednak z biegiem czasu można się dowiedzieć, że jest ich o wiele więcej. Fachowa nazwa to bootstrap czyli z języka angielskiego bardzo przydatny oraz praktyczny gadżet.

Sprawdź jak z niego korzystać!

Pętelka w obuwiu sportowym ułatwia zakładanie, a także ściąganie butów. Wystarczyłoby chwycić za nią oraz wygodnie wsunąć własną stopę w obuwie i zrobić to analogicznie.

Często zdarza się, że nasze obuwie sportowe jest bardzo brudne. Dlatego warto od czasu przenieść je z pokoju do łazienki, gdzie mogłybyśmy je opłukać. Nie warto chyba trzymać za ubłoconą podeszwe. Wówczas warto wykorzystać takową pętelkę.

Jak upierzesz obuwie sportowe?

Większość butów jakie można kupić np na sosimply.pl można śmiało prać w pralce. Aby jednak trzymały się razem, można a nawet wypadałoby je związać pętelką. Wtedy będziemy mieli pewność, iż nie zaplątają się w inne prane ciuchy!

Wysusz obuwie sportowe!

Buty podobnie jak i odzież trzeba suszyć. Można je powiesić na sznurku, jednak może warto wykorzystać pętelkę? Wówczas mamy pewność, że obuwie nam się nie odkształci. Także warto chwycić wtedy za pętelkę.